Registrace velkoobchodních partnerů

Začněte s námi obchodovat on-line,

jednoduše ve 2 krocích!

  1. Zašlete e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vaši žádost o registraci do naší databáze.
    • do předmětu zprávy uveďte text s identifikačním číslem Vaší společnosti ve formátu: Žádost o registraci - velkoobchodniprodejpneumatik.cz (IČO)
    • k e-mailu přiložte oskenovanou kopii originálu živnostenského listu, tak abychom mohli ověřit, že Vaším předmětem podnikání je provozování pneu nebo autoservisu
  2. V nejkratší možné době Vám budou zaslány přihlašovací údaje, které použijete pro vstup do prodejního systému

Těšíme se na budoucí spolupráci!

                                                                                                                                                  

Proč je nutné provést ověření registrace?

Vážení zákazníci,

náš internetový objednávkový systém je určen výhradně zákazníkům, kteří provozují pneuservis či autoservis. Proto není možné registraci do našeho velkoobchodního eshopu provést bez kontroly oprávněnosti Vaší registrace.

Pokud máte zájem prostřednictvím našeho portálu pneumatiky, disky nebo pneuservisní spotřební materiál nakupovat, zašlete, prosím, žádost o registraci a zpřístupnění portálu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - Vaše zpráva by měla obsahovat IČ Vaší firmy a oskenovanou kopii dokladu, kterým bude možné ověřit, že pneuservis nebo autoservis provozujete (například živnostenský list). Pro registraci není možné použít volně dostupné dokumenty (například výpis z obchodního rejstříku, stažený prostrřednictvím internetu)

Děkujeme a věříme, že podmínky našeho velkoobchodního portálu pro Vás budou natolik zajímavé, že ověřovací proces Vaší registrace akceptujete.